POST PROMOTING.
 Cześć! Jestem Oliwia w sieci ukrywam się pod pseudonimem Olivkv, tak samo zresztą nazywa się mój blog . - klik 

Dlaczego Ja tu w ogóle jestem? Pewnie pamiętacie, że Ania robiła konkurs w którym do wygrania był post promujący, stwierdziłam, że co mi szkodzi spróbować. Wzięłam udział i się opłaciło bo dzięki temu teraz piszę tego posta.

Szczerze nie mam pojęcia jakie literki ukraść z klawiatury aby miało to jakiś sens. Może trochę o mnie i moim blogu.
Mam na imię Oliwia ale to już wiecie, jestem z rocznika ’00 .  Bloga założyłam dokładnie 6.06.2015 r. czyli ponad rok temu. Przez ten czas wiele się nauczyłam m.in. pisać z sensem . Bardziej przykładam się do treści jakie umieszczam w Internecie, zwracam uwagę na jakość zdjęć oraz wygląd bloga.

Po co tak właściwie założyłam bloga? Chyba po to żeby mieć swoje miejsce, kącik w sieci w którym będę mogła napisać co nie co, podzielić się swoimi pasjami i może wstawić jakieś zdjęcie.  Nie sądziłam, że przeobrazi się to w taką pasję. A właśnie moje pasje…  Mam wiele zainteresowań, jedną z nich jest blogowanie  co wiąże się z dziennikarstwem, uwielbiam pomagać zwierzętom oraz ludziom, lubię fotografię oraz modę. Lubię stać po obu stronach obiektywu. W przyszłości chciałabym pracować  otoczona życzliwością, dziećmi, zwierzętami, fotografią…. Niedawno odkryłam nową pasję jaką jest jazda konna. Chyba za dużo napisałam. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do wejścia na moją stronę.
ZAPRASZAM SERDECZNIE!!! 


8 comments:

Bardzo dziękuje za każdy komentarz, czy obserwacje one motywują mnie by działać dalej i się rozwijać!