DARMOWE GADŻETY SZKOLNE.Cześć wszystkim. Jakiś czas temu dostałam maila od  Mateusza, zaproponował mi współpracę polegającą na wsparciu i rozreklamowaniu  akcji  "Darmowe Gadżety Szkolne".  Ta ciekawa inicjatywa społeczna  postała parę miesięcy temu polega ona na  na rozdawaniu gadżetów szkolnych dla dzieciaków! Kilku blogerów również postanowiło wesprzeć to przedsięwzięcie.  Inicjatorem jej jest Mateusz Pawłowski, absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie, w czerwcu 2016 został jej absolwentem. Mateusz ma 21 lat i jest osobą niewidomą. 
Zorganizował on już 2 konkursy plastyczne dla dzieci. Jeden w 2014 roku pt. "Kreatywne dziecko", a drugi w 2015 roku pt. "Pieniądz przyszłości" W konkursach wzięło udział ponad 700 osób.
Do oddania są gadżety do szkoły takie jak zeszyty,linijki, notatniki, plany lekcji, zakładki do książek i wiele więcej! Liczba gadżetów jest ograniczona, spieszcie się! Możliwa jest wysyłka.

Wszystkich zainteresowanych akcją zapraszam do kontaktu:
Na prawdę bardzo was zachęcam do udziału w tym przedsięwzięciu. Jak wiemy już niedługo rozpoczyna się nowy rok szkolny, więc ta akcja jest jak najbardziej "na czasie". 


 6 comments:

Bardzo dziękuje za każdy komentarz, czy obserwacje one motywują mnie by działać dalej i się rozwijać!