2 LATA BLOGA.


Cześć wszystkim! Przepraszam za moją prawie miesięczną przerwę, ale jak wiecie miałam egzaminy gimnazjalne, które napisałam chyba okej. Przy okazji moja przerwa była spowodowana tym, że telefon mi się popsuł i nie miałam możliwości robić zdjęcia. Nie będę się specjalnie tłumaczyć, bo to bez sensu.
Parę dni temu obchodziliśmy 2 lata mojego bloga. Każdy kto czyta, obserwuje czy komentuje mojego bloga, bądź ogląda tylko zdjęcia tworzy go razem ze mną, bo bez was nie było by tu mnie. 

Nie mogę w to uwierzyć, jak bardzo szybko minęły te dwa lata razem. Pamiętam ten stres, gdy publikowałam pierwszy post i się strasznie bałam jak ludzie zareagują na to że "robię coś innego" i że rozwijam moją pasję. Na początku było trudno jak zwykle, spotkałam się z hejtem. A do innych rzeczy zdążyłam się przyzwyczaić i nie zawracać na to uwagi. Miałam parę gorszych chwil byłam gotowa usunąć bloga, ale wytrwałam i jestem z wami tu nadal. Przy okazji dziękuję za 126 obserwatorów nie myśłam że komukolwiek moja twórczość będzie się podobała. 
Dziękuję wam za 2 lata razem i do następnego :***
Ania
kurtka, spódnica -sinsay| zegarek-klik|buty-converse|torba- czasopismo Claudia|top-H&M
DODAJ MNIE:
8 comments:

 1. Gratuluje! Moj blog 2 lata bedzie obchodził juz 6 czerwca !
  MÓJ BLOG-KLIK

  ReplyDelete
 2. Boże... 2 lata to kawał czasu... gratuluję wytrwałości :) i trzymam kciuki za dalszy rozwój bloga. Pozdrawiam. Jestem tutaj.

  ReplyDelete
 3. Super! Gratulację, oby tych lat było jak najwięcej!
  zapraszam a jeśli blog się podoba zapraszam do obs. ;)
  http://livetourevel.blogspot.com/2017/05/witam-kochani-juz-za-kilka-dni-minie.html

  ReplyDelete

Bardzo dziękuje za każdy komentarz, czy obserwacje one motywują mnie by działać dalej i się rozwijać!