CZY WSPOMNIAŁAM, ŻE CIĘ KOCHAM? | RECENZJA


Cześć wszystkim!
Przychodzę do was dzisiaj z recenzją książki Estelle Maskame pt: "Czy wspomniałam, że cię kocham" czyli pierwszej  części trylogii DIMILY . Książka opowiada o  Eden Munro, której rodzice rozwiedli się kilka lat temu, zamieszkała ona z matką w Portland, a z ojcem nie miała kontaktu od czasu rozwodu. Tego lata zostaje zaproszona  na całe wakacje do Santa Monica w Kalifornii, gdzie aktualnie mieszka jej ojciec z macochą.

Eden chcąc odnowić stosunki z ojcem zgadza się na wyjazd. W drodze z lotniska dowiaduje się że ma 3 przybranych braci. Z czego jeden jest rok od niej starszy i ma na imię Tyler. 

Dziewczyna z początku nie potrafi się dogadać z najstarszym przybranym bratem, ale nie daje za wygraną. Tyler Bruce- zbuntowany nastolatek z uzależnieniami, ukrywający swoje problemy. Przyjaciele jej brata zaprzyjaźniają się z Eden i wkracza do ich paczki. Dziewczyna zaczyna się wymykać na imprezy na które zabiera ją jej przyrodni brat.

Próbując się do zbliżyć do Tylera, Eden chce pomóc mu z uzależnieniami. Dziewczyna próbuje poznać brata od innej strony i chce wiedzieć dlaczego tak się zachowuje i jest takim dupkiem wobec niej i całego świata, od czego ucieka i czego się boi. W pewnym momencie Eden zdaje sobie sprawę, że w jej życiu dzieje się coś, co właściwie nie powinno się zdarzyć... 
Dlaczego chce pomóc Tylerowi? Dlaczego zależy jej na nim? Dlaczego cały czas się o niego martwi?? 

Czy będzie potrafiła trzymać uczucia na wodzy? 

Co się zdarzy,dalej musicie koniecznie przeczytać. Za jakiś czas zrobię Wam kolejną recenzję drugiej części mam nadzieję, że nie zrobiłam wam dużego spojlera. Próbowałam wam coś zdradzić, ale nie za wiele. W następnych częściach zdradzę wam od czego Tyler ucieka i dlaczego wyjedzie na rok do Nowego Jorku. 

Dzisiaj to na tyle, nie jestem pewna czy dam radę być systematyczna w najbliższym czasie, ponieważ już po świętach piszę egzaminy gimnazjalne i muszę się wziąć do powtarzania, żeby napisać go jak najlepiej.

Do następnego ;) 
Ania xx

4 comments:

 1. Bardzo zaciekawiła mnie ta opowieść. Pomijając to, że naprawdę nie lubię czytać, to ta książka mogłaby mi się spodobać. Czekam więc na drugą cześć twojej recenzji! Zaobserwowałam twój blog ;)

  Życzę miłego wieczoru !
  U mnie ROZDANIE na blogu:
  Diamentowe myśli - klik

  ReplyDelete
 2. Przeczytałam wszystkie 3 części. Ta książka jest genialna :D
  MÓJ BLOG

  ReplyDelete

Bardzo dziękuje za każdy komentarz, czy obserwacje one motywują mnie by działać dalej i się rozwijać!